obrazek titulku
HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY
DOLNÍ ÚJEZD č.p. 14
569 61 Dolní Újezd u Litomyšle
+420 461 631 428, prodejna@pachtova.cz
Hospodářské potřeby Dolní Újezd

Dojící technika

GEA Farm Technologies CZ, spol. s r.o. V oblasti dojící techniky spolupracujeme s německou firmou GEA Farm Technologies (dříve Westfalia Surge). GEA Farm Technologies patří mezi největší výrobce dojící techniky na světě. Dojící technika této firmy se vyznačuje vysokou kvalitou, bezproblémovým provozem, dlouhou životností a jednoduchou obsluhou. Dokazuje to více než stovky prodaných zařízení po celém světě. Dojící zařízení jsou vyráběna podle nejnovějších kvalitativních zásad.


Na základě našich dlouholetých zkušeností navrhneme dle požadavků zákazníka komplexní řešení dojení vč. managementu stáda. Vypracujeme projekt, stáj vybavíme vhodnou dojící a chladící technikou, proškolíme obsluhu. V případě potřeby zajistíme servis a prodej náhradních dílů.

V nabídce máme jak nejmodernější kruhové dojírny, tak dojírny stacionární. Hygienu dojení a vemene zajistíme nejmodernějšími přípravky.

Copyright © 2010 Hospodářské potřeby Dolní Újezd. Všechna práva vyhrazena. Webdesign www.eversmile.cz s použitím XHTML 1.0 a CSS2.