obrazek titulku
HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY
DOLNÍ ÚJEZD č.p. 14
569 61 Dolní Újezd u Litomyšle
+420 461 631 428, prodejna@pachtova.cz
Hospodářské potřeby Dolní Újezd

Hospodářské a pastevecké potřeby

Hospodářské potřeby

Hospodářské potřeby

V naší prodejně Vám můžeme ze sortimentu hospodářských potřeb nabídnout:
lopaty, vidle, hrábě, košťata, kartáče, kbelíky; vědra, koryta, míčové, vyhřívané a miskové napaječky, vč. příslušenství; porodnické pomůcky – páky, váhy, provázky, odrohovače; elektrické biče, mulcové zábrany; značkovače a repelenty; hygienu stájí, hygiena vemena; napájení telat; boudy pro telata; kamerové systémy do stájí; vázání skotu; potřeby pro dojení; střihací strojky; vozíky na hnůj a seno; lizy, solné kostky.


Pastevecké potřeby

Pastevecké potřeby

V sortimentu pasteveckých potřeb můžeme nabídnout:
napájecí zdroje (bateriové, do sítě) vč. příslušenství; vodivé i nevodivé lanka a pásky, navijáky; nejrůznější izolátory, příslušenství ohradníkových bran; dřevěné a plastové kůly; plastové, kovové a sklolaminátové tyčky; sítě pro ovce; ohradní panely, boxy a příkrmiště.Více zboží k nahlédnutí zde v PDF.


K nabízenému zboží poskytujeme poradenství a servis. Dle Vašich potřeb navrhneme optimální řešení a poradíme s instalací.

Většinu zboží máme skladem, popřípadě ho můžeme dle Vašeho zájmu objednat.

Zboží je také možné dle Vašich požadavků zaslat na dobírku nebo Vám ho při některém z našich rozvozů dle dohody zavezeme.


Copyright © 2010 Hospodářské potřeby Dolní Újezd. Všechna práva vyhrazena. Webdesign www.eversmile.cz s použitím XHTML 1.0 a CSS2.